تاچ پنل ترموستاتیک سیترون CiTRON KNX

CiTRON KNX multi function touch panel with two pushbuttons

 تاچ پنل ترموستاتیک سیترون CiTRON مدل SC-MK-3 یک تاچ پنل ترموستاتیک هوشمند لوکس با بدنه فلزی است. این تاچ پنل هوشمند با 2 کلید مکانیکی سناریو پذیر دنیا هوشمند جدیدی را برای برای شما ایجاد خواهد کرد. در این تاچ پنل امکان کنترل سیستم روشنایی، پرده برقی، کنترل سیستم های سرمایش و گرمایش، کنترل سیستم های مبتنی بر ریموت های IR و سناریوهای مختلف توسط یک تاچ پنل هوشمند برای شما فراهم است. این تاچ پنل ترموستاتیک کلید هوشمند از پروتکل KNX پشتیبانی می کند.

با محصولات سیترون CiTRON از در دنیای جدید هوشمند لذت ببرید.

تاچ پنل ترموستاتیک هوشمند سیترون مدل  SC-MK-3 یک اثر هنری با قابلیت های بی نظیر است. ترکیبی از 2 کلید مکانیکی با یک صفحه نمایشگر 3.5 اینچی IPS یک دنیای جدید را در خانه هوشمند برای شما ایجاد خواهد کرد. بکارگیری آلیاژ آلومینیوم فولادی با حکاکی CNC به همراه آبکاری خاص با جدیدترین فناوری روز دنیا و در نهایت نرم افزار قدرتمند از این محصول یک شخصیت ویژه ساخته است.

تاچ پنل ترموستاتیک سیترون CiTRON KNX

کنترل تمام خانه با یک تاچ پنل

اجرای سناریو، کنترل مستقیم پرده برقی، روشنایی، سرمایش گرمایش، همگی در از طریق یک تاچ پنل امکانپذیر خواهد بود. امکان سفارشی سازی تجهیزات در صفحات مختلف و استفاده از یک تاچ پنل لمسی با کیفیت بالا در تاچ پنل ترموستاتیک سترون CiTRON مدل MK1-3 فراهم شده است. همچنین در قیمت پایین این تاچ پنل ترموستاتیک 2 کلید مکانیکی زیبا با متریال مشابه بدنه تاچ پنل برای کنترل سناریو پیش بین شده است. این تاچ پنل ترموستاتیک هوشمند از پروتکل KNX پشتیبانی میکند و سازگار با تمامی تجهیزات KNX استاندارد است.

با سیترون CiTRON آرزوهای دست نیافتنی در خانه هوشمند KNX دست یافتی خواهد شد.

سازگار با هر نوع دکوراسیون

تاچ پنل ترموستاتیک هوشمند سیترون CiTRON با پشتیبانی از پروتکل KNX مهمترین نقطه ضعف کلیدهای KNX را با در دسترس قرارداد یک ظاهر زیبا با تنوع بیش از 15 رنگ مختلف حل کرده است. بزرگترین چالش مهنسین طراحی فضای داخلی ظاهر تکراری کلیدها و غیر مرتبط با طرحی محیط یک خانه هوشمند است. اکنون با کمک تاچ پنل هوشمند ترموستاتیک MK-3 سیترون CiTRON به راحتی می توانید با ایجاد یک حس میناملیستی در خانه، از ویژگی های بی نهایت یک تاچ پنل هوشمند در راستای ایجاد رفاه بیشتر در خانه هوشمند استفاده کنید.

تاچ پنل ترموستاتیک سیترون CiTRON KNX

خاکستری فضایی

تاچ پنل ترموستاتیک سیترون CiTRON KNX

طلایی یخچالی

تاچ پنل ترموستاتیک سیترون CiTRON KNX

نقره ای یخچالی

تاچ پنل ترموستاتیک سیترون CiTRON KNX

شرح کلی :

SC-MK-3

تاچ پنل ترموستاتیک هوشمند سیترون CiTRON مدل SC-MK-3 دارای 2 دکمه فیزیکی قابل برنامه ریزی برای کنترل سناریو یا کنترل مستقیم تجهیزات، دارای 1 پورت ورودی/خروجی برای اتصال سنسور، یا شاسی فراخوان سناریو و … ، دارای صفحه لمسی 3.5 اینچ IPS تمام رنگی  با صفحات کابردی با طراحی زیبا، پشتیبانی از پروتکل KNX

مشخصات فنی :

جریان نامی :

≦15 mA,Power:﹤450 mw

ولتاژ کاری :

21~32V DC

پروتکل ارتباطی

KNX

رطوبت مجاز :

5%~95% RH

دمای مجاز:

–5°C~+45°C

ابعاد :

86mm*86mm

ورودی و خروجی I/O :

1 عدد

سنسور دما:

ندارد

ابعاد قوطی :

قوطی توکار 86 یا 80

نوع صفحه نمایشگر:

IPS

ابعاد نمایشگر:

3.5 اینچ

جنس بدنه :

آلومینیوم

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram