تشکر می کنیم که اوبلو OBLO را انتخاب کرده اید.

به دنیای هوشمند اوبلو OBLO خوش آمدید.

امروزه ساخت یک خانه هوشمند به مراتب راحت تر از ساخت یک خانه غیرهوشمند است.!!

شما در خانه هوشمند اوبلو OBLO می توانید تمامی برند های مورد علاقه خود را در این ساختار دور هم گرد آوری کنید. کنترل کننده مرکزی اوبلو OBLO Gateway یک مغز متفکر چند زبانه است. پشتیبانی از پروتکل های محبوب هوشمند سازی خانگی از ویژگی های این کنترلر هوشمند است.

پروتکل های مانند Z-wave ، Zigbee ، bluetooth و WIFI در دنیای هوشمند اوبلو جز این خانواده محسوب می شوند.

محصولات شرکت Philips، Samsung، Nest، amazon alexa و بین از 200 شرکت مختلف را پشتیبانی میکند.

نرم افزار خانه هوشمند اوبلو OBLO Living

نرم افزارخانه هوشمند اوبلو ساده، زیبا و کاربردی است. این نرم افزار برگرفته از نظرسنجی بین 4500 نفر از کاربران خانه هوشمند طراحی شده است. پیش بین نیازها، اجرای سناریوهای پیچیده در ساده ترین حالت ممکن، سرعت بالا از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار هوشمند است.

نرم افزار خانه هوشمند اوبلو را می توانید بر روی فروشگاه های مجاز اپل و گوگل جستجو کنید.

  

کنترلر مرکزی خانه هوشمند اوبلو OBLO Gateway

شما برای راه اندازی یک اتوماسیون خانگی یا فراتر از آن یک خانه هوشمند نیازمند یک مغر متفکر بنعوان رهبر هستید. کنترلر مرکز خانه هوشمند اوبلو بر مبنای همین تفکر طراحی شده است. این کنترلر کوچک و توانمند از پروتکل های بی سیم هوشمند سازی خانگی Zigbee  , zwave plus , WIFI  پشتیبانی می کند.

این کنترلر مرکزی یا ایجاد درگاه ارتباطی LANو WIFI مسیر امن و ساده ای را برای پیکر بندی اولیه بوجود آورده است. در کنار پشتیبانی از نرم افزارهای تلفن همراه آندروید و iOS شما از طریق صفحات وب HTML می توانید تنظیمات را انجام دهید. کنترلر مرکزی اوبلو با پشتیبانی از یک دسترسی از راه دور امن، بستر ارتباط cloud را برای کاربران فراهم می کند. شما با کمک این کنترلر مرکزی می توانید سیستم روشنایی، سیستم سرمایش و گرمایش، سیستم صوتی و … کنترل کنید.

ویژگی های کلیدی کنترلر مرکزی اوبلو

IP

پشتیبانی از دستگاه‌های با پروتکل IP در راستای طراحی سیستم یکپارچه

پروتکل zigbee

تظبیق پذیر و پشتیبانی از تجهیزاتZigbee

پروتکل z-wave

تظبیق پذیر و پشتیبانی از تجهیزات z-wave

WIFI& Ethernet

قابلیت اتصال به ROUTER از طریق کابل شبکه یا وای فای

پروتکل Buzzer

دارای زنگ هشدار داخلی جهت اعلام در شرایط اضطراری

ماموریت 

ایجاد یک ماهیت قابل اعتماد

هدف خانه هوشمند اوبلو OBLO تغییر تفکر هوشمند سازی خانگی در جهان است. تغییر تفکری با نگرش حذف انحصار غول های بزرگ برای هدایت کاربران خانگی است. ما ایمان داریم که سیستم هوشمندسازی خانگی در آینده ای نزدیک به یک اصل مهم در خانه ها تبدیل خواهد خواهد شد. خانه هوشمند اوبلو OBLO در تلاش است تا با شکستن بازار انحصاری با گردآوری بستری امن، این امکان را فراهم کند تا کاربران نهایی با علایق و سلیقه های متفاوت بتوانند از تمامی برند های هوشمندسازی موجود در بازار در یک خانه استفاده کنند. هدف اصلی ما ایجاد فرهنگ استفاده درست از هوشمند سازی خانگی در دنیاست. ما اعتقاد داریم که هوشمند سازی رفاه بیشتری را به خانه افراد خواهد آورد اگر از مسیر درست وارد زندگی آنها شود.

چشم انداز OBLOLIVING

ایجاد یک ماهیت قابل اعتماد 

هدف از ایجاد سیستم خانه هوشمند اوبلو OBLO زندگی راحتتر و رفاه بیشتر در زندگی افراد است. هدف ما از طراحی سیستم هوشمند خانگی اوبلو OBLO ایجاد یک سیستم کاربر پسند برای صرفه جویی در وقت و انرژی شماست. تجهیزات خانه هوشمند اوبلو OBLO در کنار ایجاد یک سیستم هوشمند بی سیم خانگی، یک ماهیت قابل اعتماد است که شما می توانید ماموریت هایی را با خیال راحت به آن محول کنید. کاربر به راحتی می توان از تمامی نقاط دنیا به تمامی تجهیزات خوانه دسترسی داشته باشد و این یک رویایی گذشته و واقعیت قابل دسترس در زمان حال است. ما در خانه هوشمند اوبلو OBLO تلاش میکنیم تا این ویژگی را به یک امکان لذت بخش برای افراد خانه تبدیل کنیم. 

کنترل و نظارت

دنیای هوشمند اوبلو OBLO بهترین راه برای ارتقاء سبک زندگی شماست.

خانه هوشمند اوبلو OBLO چیز فراتر از یک اتوماسیون خانگی است. اگر انتخاب شما خانه هوشمند اوبلو OBLO است، بهترین گزینه را انتخاب کرده اید.

فواید استفاده از خانه هوشمند اوبلو OBLO

  • صرفه جویی در پول -کاهش حامل های انرژی
  •  نظارت بر مصرف انرژی
  •  نصب در تمامی ساختمان بدون نیاز به تخریب
  • امکان نصب مجدد در فضا های مختلف
  • سیستم ماژولار- امکان ارتقاع سیستم در هر زمان
  • قابلیت اجرای سناریو برای اساس شرایط یا فصول مختلف
  • دسترسی از راه دور
  • اعلام هشدار بر روی تلفن های هوشمند
  • امکان اتصال دوربین مداربسته

دنیای آینده را با خانه هوشمند اوبلو تجربه کنید.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram