سنسور هوشمند درب z-wave اوبلو

OBLO z-wave Door/Window Sensor

Detect and trigger when door/window open

سنسور در و پنجره خانه هوشمند اوبلو OBLO، بهترین راهکار برای بررسی وضعیت خانه است.

در خانه های هوشمند z-wave عموما این سوال مطرح است که آیا پنجره ها باز است؟ آیا زمانی که شما در خانه نیستید درب یا پنجره ای باز می شود؟ (مسائل امنیتی) در طراحی سنسور هوشمند z-wave اوبلو OBLO از یک تکنیک منحصر به فرد استفاده شده است. شما این سنسور را می توانید بر روی درب های مختلف بدون به خطر افتادن کارایی آن، بکار بگیرید. خانه هوشمند z-wave وابلو زمانی معنی پیدا می کند که شما از وضعیت تمامی بخش های خانه با خبر باشید. درب و پنجره ها اولین و مهمترین بخش در خانه ها هستند که باید تحت نظر قرار بگیرند. سنسور درب هوشمند z-wave اوبلو با استفاده از باتری این امکان را فراهم می کند تا به راحتی بتوانید آن را نصب کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سنسور در و پنجره هوشمند z-wave اوبلو

(OBLO z-wave Door/Window Sensor)

با کمک سنسور های در و پنجره هوشمند OBLO می توانید دامنه نظارتی خود را گسترش دهید. به کمک این سنسور زیبا و کوچک می توانید وضعیت در و پنچره ها را کنترل کنید. این سنسور هوشمند زیبا دارای یک سنسور دمای داخلی است که در صورت نیاز می توانید آن را در سناریو های خود مورد استفاده قرار دهید. ارتباط بی سیم این سنسور از طریق پروتکل بی سیم استاندارد ZigBee انجام می شود.

بخاطر داشته باشید وجود مرکز کنترل مولتی پروتکل این امکان را برای شما فراهم میکند تا تجهیزات مختلفی را از پروتکل های مختلف در یک جا گرد هم بیاورید. خانه هوشمند شما با حضور سنسور ها یک هوشمند واقعی پیدا خواهند کرد.

طراحی زیبا و کاربردی

استفاده مدار تقویتی برای بالا بردن حساسیت / استفاده از مواد با کیفیت

در جریان همه رویداد ها باشید

نرم افزار خانه هوشمند اوبلو OBLO به واسطه پشتیبانی از دو پروتکل محبوب هوشمندسازی خانگی z-wave و zigbee بصورت همزمان ، همیشه به عنوان چشم بیدار شما در خانه حاضر خواهد بود. این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد تا بدون توجه به موقعیتی که شما در آن حضور دارید نظارت کاملی بر رویداد های خانه هوشمند خود داشته باشید. با حضور سنسور درب z-wave  زمانی که درب باز شود شما می توانید کنترل روشنایی را بصورت خودکار مشاهده کنید یا اگر داخل خانه هوشمند اوبلو خود نیستید، گزارش آن برای شما ارسال خواهد شد. شما می توانید میزان دمای خانه هوشمند خود را مشاهده کنید و در صورت نیاز فرامین کنترلی را برای تجهیزات سرمایش و گرمایشی خانه هوشمند خود ارسال کنید.

مدیریت مصرف انرژی در خانه هوشمند z-wave

اجرای درست مدیریت مصرف انرژی در خانه هوشمند z-wave، با حضور سنسور های هوشمند z-wave و zigbee  امکان پذیر خواهد شد. سنسور درب و پنجره هوشمند اوبلو با پشتیبانی از پروتکل ارتباطی z-wave و zigbee به شما کمک خواهد کرد تا پروسه مدیریت مصرف انرژی را به درستی اجرا کنید.

زمانی که شما پنجره را بر اثر دمای بالای اتاق باز می کنید، این بدان معناست که باید سیستم گرمایشی خاموش شود. این قانون را ما در حالت اجرا می کنیم و باعث هدر رفت انرژی می شویم. در خانه هوشمند اوبلو oblo شما یک مجری قدرتمند برای اجرای مدیریت مصرف انرژی خواهید داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram