مولتی سنسور هوشمند z-wave

________________________________________

OBLO z-wave Smart Motion Sensor

مولتی سنسور هوشمند اوبلو

(OBLO motion Sensor)

با کمک مولتی سنسور هوشمند اوبلو OBLO می توانید نظارت دائمی بر تمامی فضا خانه هوشمند خود داشته باشید. این سنسور زیبا و کوچک در کنار تشخیص حضور افراد دارای یک سنسور دمای داخلی است. ارتباط این سنسور هوشمند از از طریق پروتکل استاندارد z-wave plus انجام می شود. 

این سنسور توانمند با طراحی ویژه امکان بکارگیری در سناریوهای امنیتی، سرمایش و گرمایش، روشنایی و کاهش مصرف انرژی را برای شما فراهم می کند. 

 

 

 

ساختار داخلی

کوچک – زیبا – پرقدرت

 

 طراحی در کوچکترین سایز ممکن، بهینه سازی ساختار داخلی، این ویژگی در نهایت زیبایی و رفاه را به ارمغان می آورد.

 

 

 

 

 

 

 

 پیشنهاد استفاده از مولتی سنسور هوشمند z-wave

 z-wave سیستم روشنایی

در نیمه شب زمانی که برای خوردن آب از اتاق پا به راهرو می گذارید لامپ به صورت هوشمند با شدت نور مناسب برای شب روشن خواهد شد.

 سیستم امنیتی z-wave

سنسور های هوشمند z-wave  اوبلو OBLO  حضور را در اتاق نشیمن، فضاهای ورودی خانه، پنجره ها نصب کنید. در زمان تشخیص حضور، اطلاعات را به کنترلر مرکزی خانه هوشمند ارسال خواهد شد.

 مولتی سنسور هوشمند اوبلو

OBLO z-wave Motion Sensor

تمامی سیستم های اتوماسیون خانگی z-wave ، خانه های هوشمند و سیستم های امنیتی باید دارای چندین آشکار کار حرکتی یا همان سنسور حضور باشند. سنسور خانه هوشمند اوبلو OBLO نیز با پشتیبانی از پروتکل ارتباطی z-wave بدون نیاز به سیم کشی بعنوان نماینده شما در مکان هایی قرار می گیرند که باید حضور افراد در آن گزارش شود. شما از طریق دریافت پارامتر های این سنسور هوشمند می توانید بعنوان مثال زمان ورود به یک اتاق بصورت اتوماتیک این توقع را داشته باشید که سیستم روشنای بصورت اتوماتیک روشن شود.

مولتی  سنسور هوشمند z-wave اوبلو OBLO از منبع تغذیه باتری استفاده می کند. پس شما به راحتی می توانید به مرور زمان یا بر اساس شرایط مختلف بهترین نقطه را برای نصب آن انتخاب کنید و یا آن را جابجا کنید.

امنیت خانه خود را با سنسور هوشمند حضور اوبلو  تجربه کنید 

 

OBLO Smart Motion Sensor

 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram