کنترلر مرکزی سیترون

CiTRON KNX Smart Cloud Gateway

SC-MC-150

کنترلر مرکزی سیترون Citron مدل SC-SM-150 d یک کنترلر منحصر به فرد برای شبکه KNX محسوب می شود. شما با کمک این کنترلر می توانید این کنترلر با پشتیبانی از پروتکل های مختلف یک یکپارچه سازی عالی را برای شما در خانه هوشمند ایجاد خواهد کرد. این کنترلر امکان پیاده سازی سانریو های مختلف برای سیستم صوتی، کنترلر روشنایی، کنترلر سیستم سرمایش و گرمایش، کنترل سیستم های مولتی مدیا مبتنی بر IR و … را فراهم می کند. همچنین پس از تنظیمات مختلف می توانید از نرم افزار تلفن هوشمند سیترون نیز برای کنترل خانه استفاده کنید.

Citron SC-SM-150 KNX Gateway

کنترلر مرکزی خانه هوشمند KNX

کنترلر مرکزی سیترون CiTRON یا Cloud gateway دارای سنسور مادون قرمز ، پورت سریال ، پورت شبکه و چندین درگاه ورودی / خروجی است. مدل برنامه نویسی این کنترلر بصورت گرافیکی و drag-and-drop طراحی شده تا کاربران مختلف به راحتی بتواند تنظیمات پیچیده سیستم KNX را پیاده سازی و اجرا کنند. درایور های مختلف تجهیزات شرکت های تولیدکننده مختلف نیز قابلیت اتصال و یکپارچه سازی را در زمان طراحی برای شما فراهم کرده است. بر خلاف اکثر شرکت های تولید کننده تجیهزات KNX ، نرم افزار قدرتمند خانه هوشمند سیترون CiTRON صورت رایگان در اختیار مصرف کننده قرار گرفته است.

طراحی  منحصر به فرد و اختصاصی و زیبا

کنترلر مرکزی سیترون CiTRON با یک پوسته یکپارچه و زیبا بعنوان لایه محافظ با آلیاژ الومینیوم و پرداخت رنگ مات یک ظاهر زیبا را تحویل شما خواهد داد. بکارگیری از تکنولوژی روز دنیای جهت بالا بردن مقاومت سازی بدنه در مقابله نیز نشان دهنده دقت و احترام بالای سیترون برای مشتریان خود است. رنگ بندی مختلف برای بدنه نیز این امکان را فراهم می کند تا با توجه به نوع دکور یا جانمایی این کنترلر بتوانید از آن بعنوان یک وسیله به ظاهر تزئینی در خانه هوشمند خوداستفاده کنید.

ارزشمند، زیبا و متفاوت

تفکر سیترون CiTRON احترام به مشتری است. سیترون در طراحی تمام تجهیزات خانه هوشمند در بخش KNX به دنبال الگوهای تکراری گذشته نیست.  این تفکر را در کنترلر مرکزی خانه هوشمند سیترون به راحتی می توانید ببینید. تمام شرکت های تولید کننده محصولات KNX به دلیل الگوی قدیمی تجمیع سازی تجهیزات در یک تابلو مرکزی به ظاهر تجهیزات کنترل توجه نمی کنند. نگاه تمامی این شرکت ها یک نگاه صنعتی است.  اما سیترون جور دیگیر فکر میکند. کنترلر مرکزی بعنوان مغز متفکر یک خانه هوشمند در KNX می توانند بعنوان یکی از تجهیزات زیبا در خانه قرار بگیرد.سیترون CiTRON برای اولین بار در دنیا از زمان ایجاد پروتکل KNX یک کنترلر مرکزی زیبا برای استقرار در فضای داخلی خانه طراحی کرده است. ریسک بزرگ ولی جذاب سیترون باعث تولید یک کنترلر مرکزی خانه هوشمند زیبا شده است.

نقره ای

مشکی مات

شرح کلی :

SC-MC-150

کنترلر مرکزی سیترون CiTRON مدل SC-MC-150 دارای پورت COM BUS ، یک پورت شبکه 10 / 100M 1، دارای یک پورت  RS-232  ، دارای یک ورودی یادگیری مادون قرمز (یادگیری ماشین از کنترل کننده مادون قرمز) و 2 خروجی مادون قرمز ، دارای 2 پورت RS-485  و  مجموعه 6 ورودی و خروجی قابل برنامه ریزی

مشخصات فنی :

تنوع رنگ :

نقره ای / مشکی

ولتاژ کاری :

DC24V 2A

پروتکل ارتباطی

KNX , RS485, RS232, IR

روش نصب:

رومیزی

دمای مجاز:

0~42 °C

ابعاد :

0000

ورودی و خروجی I/O :

6 عدد

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram