کلید هوشمند 4 کانال سیترون

CiTRON KNX Switch

SC-TK-4

کلید هوشمند سیترون Citron مدل SC-TK-4 یک کلید هوشمند لوکس با بدنه فلزی است. این کلید هوشمند با ترکیبی از کلیدهای مربع آیکون های قابل تغییر در تنوع بیش از 15 رنگ مختلف در اختیار شما خواهد بود. همچنین این کلید هوشمند از پروتکل KNX پشتیبانی می کند.

Citron SC-TK-4 KNX Switch

کلید هوشمند 4کانال

با کلید هوشمند مدل SC-TK-4 شما یک اثر هنری ارزشمند را در اختیار خواهید داشت. یک اثر هنری با الهام گیری از یک فضای چند بعدی، با ترکیبی از خطوط منظم، نور و تکنولوژی یک ظاهر زیبا و مدرن را برای شما ایجاد خواهد کرد.

عناصر نور، محیط خانه را شکل خواهند داد.

دو نوار نوری زیبا در کنار کلیدهای سیترون برای هدایت نور به اطراف ایجاد شده است. این نوار باریک نوری باعث ایجاد نشاط در محیط نصب شده بر روی دیوار و اطراف کلید خواهد شد. این نوار نوری از طریق تنظیمات کلید هوشمند قابل طریق است. بعنوان مثال برای جلوگیری از نور غیر ضروری در اتاق خواب.

سطح خش دار قابل لمس و ظریف، با کیفیت ساخت عالی و دکوراتیو

ما در ساخت کلیدهای هوشمند سیترون CiTRON از آلیاژ آلومینیوم بکار رفته در بدنه هواپیما برای داشت بالاترین کیفیت استفاده می کنیم. پس از ماشینکاری CNC، بافت سطح این کلید با بالاترین دقت با پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان ایجاد می شود.برای ایجاد زنگ رویایی و خاص از اکید رنگ ژاپنی با پایداری بالا استفاده می شود. این سطح بافت ایجاد شده را حفظ کرده تا شما یک اثر هنری را بعنوان کیلد بر روی دیوار خود نصب کنید.

خاکستری فضایی

طلایی یخچالی

شرح کلی :

SC-TK-4

کلید هوشمند 4 کانال سیترون CiTRON مدل SC-TK-4 دارای 4 دکمه فرمان است.  می توانید از این کلید برای فرمان مستقیم به رله ها / فراخوانی سناریو / کنترل شدت نور / کنترل وضعیت پرده برقی و یا فراخوان کمک استفاده نمایید.  در این کلید هوشمند 2 پورت ورودی و خروجی یا I/O پیش بین شده است. از آن می توانید برای ورودی سنسور یا ورودی کلید سناریو پذیر و قابل برنامه ریزی و … استفاده کنید.

مشخصات فنی :

جریان نامی :

≦10 mA

ولتاژ کاری :

21~32V DC

پروتکل ارتباطی

KNX

رطوبت مجاز :

5%~95% RH

دمای مجاز:

–5°C~+45°C

ابعاد :

86mm*86mm

ورودی و خروجی I/O :

2 عدد

سنسور دما:

ندارد

ابعاد قوطی :

قوطی توکار 86 یا 80

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram