ترموستات هوشمند سیترون Citron KNX

CiTRON KNX Thermostat

SC-TS-1

 ترموستات هوشمند سیترون Citron مدل SC-TS-1 یک ترموستات هوشمند لوکس با بدنه فلزی است. این ترموستات هوشمند KNX با ترکیبی از کلیدهای مربع و صفحه نمایشگر وضعیت دما، امکان تنظیم دمای محیط را برای شما فراهم می کند. این محصول هم اکنون در 15 رتگ زیبا در دسترس شماست. این ترموستات هوشمند از پروتکل KNX پشتیبانی می کند.

 ترموستات هوشمند سیترون مدل SC-TK-4 سازگار با پروتکل KNX ، زیبا و کاربردی برای کنترل انوع سیستم های سرمایش و گرمایش.  ترموستات هوشمند KNX سیترون مدل TK4 دارای یک رله داخلی برای کنرل شیر برقی همچنین دارای یک سنسور دمای داخلی برای تشخیص دمای محیط است.

ترموستات هوشمند KNX | ترموستات گرمایش از کف KNX | ترموستات فن کوئا KNX | ترموستات هوشمند سیترون Citron KNX
ترموستات هوشمند سیترون citron KNX

دمای محیط را همیشه ثابت نگهدارید.

با کمک ترموستات هوشمند سیترون CiTRON  در چهارفصل سال یک دمای مطلوب را در خانه هوشمند خود تجربه کنید. این ترموستات چهارفصل هوشمند با پشتیانی از پروتکل KNX در خانه هوشمند برای کنترل دمای در سیستم های مختلفی مانند فن کوئل، گرمایش از کف، تهویه مطبوع و … مورد استفاده قرار میگیرد.کافی است دمای مورد نظر خود را در ترموستات تنظیم کنید. اکنون کنترل دمای خانه هوشمند خود را به سیترون بسپارید. ترموستات هوشمند سیترون مدل TS1 را می توانید برای پروژه های KNX خود بعنوان یک ترموستات گرمایش از کف و یا یک ترموستات فن کوئل سازگار با KNX مورد استفاده قراردهید.

 ظرافت و زیبای، با کیفیت ساخت عالی و دکوراتیو

یک قاب آلومینیومی به همراه یک LCD با کنتراست بالا، به همراه ایده ای جدید در طراحی

 ترموستات هوشمند سیترون مدل TS1 دارای یک طراحی ساده با کنتراست رنگی و قاب آلومینیومی با صفحه نمایش LCD است. این ترموستات هوشمند نیز مانند تمامی محصولات سیترون زیبایی در طراحی را به ارث برده است. برای اطمینان از عملکرد پایدار و کارآمد تجهیزات در طول روز ، از اجزای با کیفیت و قابلیت اطمینان بالا در داخل استفاده می شود. فراموش نکنیم که این ترموستات از پروتکل KNX نیز پشتیبانی میکند. پس شما برای یک طراحی عالی مبتنی بر پروتکل KNX ترموستات هوشمند سیترون مدل TS1 را در اختیار خواهید داشت.

ترموستات هوشمند سیترون citron KNX

خاکستری فضایی

ترموستات هوشمند KNX | ترموستات KNX Citron TS1 |

طلایی یخچالی

ترموستات هوشمند KNX | ترموستات KNX Citron TS1 |

شرح کلی :

SC-TS-1

 ترموستات هوشمند سیترون CiTRON مدل SC-TS-1 دارای 4 دکمه فرمان برای تنظیم دمای و تغییر وضعیت است. همچنن این ترموستات داری یک رله مکانیکی داخلی برای خاموش و روشن کردن سیستم سرمایش و گرمایش است.  این رله کمکی ضمن کمک به بهینه سازی کابل کشی امکان کنترل همیشگی سیستم سرمایش و گرمایش را برای شما فراهم میکند. بدنه فلزی با آبکاری کیفیت بالا،این محصول را در ردیف کالاهای لوکس خانه هوشمند قرارداده است. پشتیبانی از پروتکل KNX نیز این امکان را به شما می دهد تا از این ترموستات در تمامی پروژه هایی که با پروتکل KNX طراحی شده اند استفاده کنید.

مشخصات فنی :

جریان نامی :

:≦ 10mA

ولتاژ کاری :

21~32V DC

پروتکل ارتباطی

KNX

رطوبت مجاز :

5%~95% RH

دمای مجاز:

–5°C~+45°C

ابعاد :

86mm*86mm

مقاومت در برابر جریان :

2 A (resistive load), 1 A (inductive load)

سنسور دما:

ندارد

ابعاد قوطی :

قوطی توکار 86 یا 80

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram