درباره اوبلو OBLO

سیستم خانه هوشمند اوبلو OBLO امکان اندازه گیری میزان مصرف تجهیزات مختلف را فراهم میکند. شما می توانید با نمایش نمودار مصرف الگو شرکت خانه هوشمند اوبلو OBLO ارائه دهنده راهکار های هوشمندسازی خانگی Home Automation است. سیاست گذاری شرکت بر مینای ارائه سرویس های هدفمند به اپراتور ها، توزیع کنندگان محصولات هوشمندسازی و لوازم خانگی پیاده سازی شده است. تمامی هدف خانه هوشمند اوبلو OBLO تغییر رفتار مصرف و در نهایت هزینه ها را کاهش دهید. اوبلو یا همان OBLOLIVING یک ترکیب سخت افزاری و نرم افزاری است که به منظور ارائه راهکار اتوماسیون خانگی طراحی شده است. از خدمات اتوماسیون های خانگی تحت پوشش خانه هوشمند اوبلو OBLO می توان به کنترل هوشمند سیستم روشنایی، سیستم هوشمند  امنیتی، مدیریت هوشمند انرژی و سیستم هوشمند اعلان حریق و سایر خدمات خانه هوشمند اشاره کرد.

خانه هوشمند اوبلو OBLO چه کمکی به شما می کند ؟

خانه هوشمند اوبلو  OBLO این امکان را برای شما فراهم می کند تا از تمامی نقاط دنیا از طریق تلفن همراه و لپ تاپ امکان کنترل و نظارت بر خانه را داشته باشید. با خانه هوشمند اوبلو OBLO محدودیت جغرافیایی حذف خواهد شد. 

خانه هوشمند اوبلو OBLO جهت کنترل هوشمند تمامی تجهیزات الکترونیکی طراحی شده است. ارتباط بین تمامی تجهیزات توسط چندین پروتکل محبوب بی سیم خانگی مانند   WIFI & z-wave & Zigbee و بلوتوث  برقرار می شود.

خانه هوشمند اوبلو  OBLO برای کنترل هوشمند سیستم روشنایی، سرمایش و گرمایش، اعلام هشدار، کنترل هوشمند پرده، کنترل هوشمند وضعیت پنجره ها، قفل های هوشمند و بسیاری خدمات دیگر تولید شده است.

در خانه هوشمند OBLO تمامی تجهیزات با یکدیگر در ارتباط هستند و دستورات که شما از طریق نرم افزار صادر می کنید را به یکدیگر اطاع می دهند.

نرم افزار خانه هوشمند OBLO برای دو سیستم عامل محبوب تلفن همراه iOS, Android طراحی شده است و شما می توانید با نصب نرم افزار کنترل خانه خود را در دست بگیرید.

تمامی تنظیمات ازطریق نرم افزار تلفن همراه یا پنل تحت وب صورت می پذیرد. تمامی اعضای خانواده با حفظ محدودیت های تغییرات می توانند از تمامی امکانات خانه استفاده کنند.

تمامی این پروتکل ها از تکنیک شبکه mesh استفاده میکنند. این روش با رعایت و حفظ استاندارد های بیمارستانی شبکه ارتباطی را وسعت می هد.

تمامی تجهیزات خانه از طریق پروتکل های بی سیم با مرکز کنترل خانه در ارتباط هستند. این ارتباط بی سیم از روش گذاری های تراکنش بانکی کد گذاری می شود و به شدت امن هستند.

مکانیزم ارتباطی خانه هوشمند اوبلو OBLO مبتنی بر پروتکل های استاندارد ویژه حوزه خانگی طراحی شده است. پروتکل هایی مانند Z-wave & Zigbee & WIFI

مزایای استفاده از خانه هوشمند اوبلو OBLO

مولتی پروتکل

سیستم هوشمند اوبلو OBLO با پشتیبانی از 3 پروتکل محبوب حوزه خانگی بستر سازگاری نامحدودی را برای مصرف فراهم کرده است. مصرف کننده می تواند تمامی تجهیزات مبتنی بر این 3 پروتکل را به خانه هوشمند خود وصل کند.

محصول کشور آلمان

خانه هوشمند اوبلو OBLO برگرفته از اندیشه کشور آلمان است. این محصولات تحت لیسانس آلمان در کشور صربستان تولید و در شهر مونیخ وارد بازار دنیا می شود. طراحی این محصولات با رعایت تمامی استاندارد های بین المللی انجام شده است.

نصب آسان

این سیستم با پیروی از پروتکل های بی سیم خانگی نیاز به هیچ گونه زیر ساخت ارتباطی ندارد.با این روش شما بدون هیچ گونه تخریب و کابل کشی می توانید خانه خود را هوشمند کنید.در کمتر از 3 دقیقه میتوانید تجهیزات را نصب کنید.

ایمنی بالا

ما از پیچیده ترین روش کدگذاری برای بالا بردن امنیت دسترسی به خانه هوشمند اوبلو OBLO استفاده کرده ایم. شبکه ارتباط داخلی تجهیزات و مسیر دسترسی شما به تجهیزات همه از 4 لایه کد گذاری می شوند و این امنیت شما را تضمین می کند.

سیستم ماژولار

شما در هرزمان می توانید نسبت افزایش تجیهزات خانه هوشمند خود اقدام کنید. شما می توانید هر زمان خانه هوشمند خود را ارتقاع دهید. یک خانه می تواند با کنترل یک لامپ شروع شود و به مرور تعداد تجیهزات بیشتری را تحت پوشش قرار داد.

دسترسی از راه دور

در خانه هوشمند اوبلو OBLO شما از هر نقطه از جهان می توانید از طریق نرم افزار تلفن همراه خود آندروید و iOS تمامی تجهیزات خانه را کنترل،و یا وضعیت آن را مشاهده کنید. برای کنترل خانه نیاز نیست که حتما در خانه حضور داشته باشید.

اجزای تشکیل دهنده

خانه هوشمند اوبلو OBLO

 

مرکز کنترل اوبلو

 OBLO Home Automation Gateway

نرم افزار موبایل و تبلت

mobile phones and tablets

 

سنسور و عملگرد

OBLO ACTUATORS & Sensor

دستاورد خانه هوشمند اوبلو OBLO

مدیریت مصرف انرژی

سیستم خانه هوشمند اوبلو OBLO امکان اندازه گیری میزان مصرف تجهیزات مختلف را فراهم میکند. شما می توانید با نمایش نمودار مصرف الگو رفتاری مصرف خود را تغییر داده و در نهایت هزینه ها را کاهش دهید. شما می توانید برای استفاده از تجیهزات پر مصرف در بازه های زمانی پر هزینه محدودیت تعریف کنید. بعنوان مثال از ساعت 5 عصر تا 11 شب دستگاه های با بیش از 1500 وات را از مدار خارج کنید.

رفاه

سیستم خانه هوشمند اوبلو OBLO توانایی تطبیق پذیری با بیش از 1700 دستگاه از شرکت های مختلف را داراست. شما در خانه هوشمند اوبلو OBLO هیچ محدودیتی نخواهید داشت.به راحتی می توانید تجهیزات مختلف را برای سناریو های مختلف فراخوانی کنید و از زندگی در یک خانه هوشمند لذت ببرید. بعنوان مثال شما می توانید در زمان صرف شما با فشار دادن یک دکمه نور تمام محیط خانه را کم و نور بخش میز شام را بیشتر کنید.

ایمنی

شما می توانید از طریق ارتباط با مرکز کنترل خانه هوشمند اوبلو OBLO به تمامی تجهیزات نصب شده در ساختمان دسترسی پیدا کنید.تمامی رخداد های داخل خانه به کاربر گزارش داده می شود. علاوه بر این امکان سیستم آمادگی واکنش در برابر رخداد های مختلف را دارد. بعنوان مثال زمانی که وجود دود در خانه حس شود، سیستم بصورت خودکار پنجره ها را باز میکند .و سیستم هشدار را به صدا در می آورد. یکی از وظایف خانه هوشمند مراقب از خانه است

a

دفترچه راهنما

پذیرش نمایندگی

i

کاتالوگ محصولات

 


سایر فعالیت ها 

  • دوربین مداربسته 
  • زیر ساخت شبکه 
  • پیجینگ 
  • راه اندازی اتاق سرور 

هوشمند سازی

  • خانه هوشمند
  • هتل هوشمند
  • بیمارستان هوشمند
  • سیستم امنیتی

هوشمند سازی  |  دروبین مداربسته  |  سیستم امنیتی  |  سایر فعالیت ها  |  راهکار ها  |  تماس با ما  |  رزومه شرکت 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram