پنل صوتی Akuvox مدل C312

پنل صوتی آیفون اکووکس Akuvox به همراه کد امنیتی

AKUVOX C312 یک پنل لمسی صوتی داخلی  مبتنی بر سیستم عامل Linux است. این پنل برای واحدهایی که نیاز به چند پنل داخل دارند مورد استفاده قرار میگرد. در واقع هم برای ارتباط با اتاق های خانه و هم برقرار تماس یا پاسخگویی به آیفون ساختمان. یک پنل لمسی هوشمند با قیمت عالی، ایده ای جدید از AKUVOX

برای دریافت لیست قیمت محصولات Akuvox با ما تماس بگیرید.

خانه هوشمند پارسگال توزیع کننده محصولات Akuvox در ایران دریافت لیست قیمت

پنل صوتی Akuvox C312A

صفحه نمایش لمسی داخلی صوتی آیفون تحت شبکه اکووکس akuvox C312 با قابلیت ارتباط بین طبقات، تماس با پنل بیرونی، نمایشگر وضعیت، پشتیبانی از POE , بلوتوث و WIFI . منبع تغذیه ورودی پنل میتواند ازطریق POE تامین شود. این پنل با یک ظاهر زیبا می تواند راه گشای بسیار از مشکلات شما در راه اندازی یا اصلاح سیستم آیفون برج، مجتمع مسکونی یا اداری و یا ویلای هوشمند شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت محصولات akuvox و توضیحات فنی با کارشناسان شرکت پارسگال تماس بگیرید.

 جمع و جور و شیک 


در دنیای خانه های هوشمند یکی از نگرانی ها عمومی طراحان داخلی ظاهر آیفون است. این پنل زیبا نیاز به مخفی کردن ندارد. این پنل زیبا را در هر نقطه از خانه رویای خود نصب کنید قطعا بر زیبا آن می افزاید. کیفیت بالا این محصول و ظاهر متفاوت آن شما را جذب خواهد کرد.

کیفیت عالی صدا در پنل صوتی C312

شما می توانید از یک ارتباطی صوتی شفاف لذت ببرید.  AKUVOX  پنل صوتی مدل C312 خود را مجهز به تکنولوژی CCV یا همان Crystal Clear Voice کرده است تا شما به وضوع و با تفکیک و دقت بالا صدا مراجع کننده به منزل خود را بشنوید و به راحتی با آن صحبت کنید بطوری که شما تصویر کنید در حال یک مذاکره چهره ه چهره هستید

در تمام نقاط خانه با هم در ارتباط باشید

از طریق پنل داخلی C312 اکووکس شما به راحتی می توانید با استقرار پنل های کنترل در بخش های مختلف خانه به راحتی پاسخگوی درخواست های تماس باشید. این امکان وجود دارد تا شما از طریق تنظیمات آیفون تحت شبکه akuvox به راحتی پاسخگوی تماس را در هر نقطه از خانه باشید.

نرم افزار قدرتمند آیفون تحت شبکه اکووکس akuvox

یکی از نشانه های قدرت آیفون های تحت شبکه، نرم افار مدیریت و انتقال صدا و تصویر آنهاست. در این میان آیفون های تحت شبکه اگر بدرستی از SIP پشتیبانی کنند میتوانند امکانات خیلی خوبی را در اختیار مصرف کننده قرار دهند. نرم افزار آیفون تحت شبکه اکووکس Akuvox بسیار پر قدرت است. شما به راحتی می توانید درخواست های تماس از طریق پنل بیرونی را به پنل های مختلف در خانه حتی بین مجتمع های مختلف انتقال دهید.

نصب آسان و دوست داشتنی


با استفاده از براکت دیواری آیفون تحت شبکه akuvox ، شما می توانید به راحتی پس از نصب براکت بر روی دیوار، سیم های آیفون را به پنل متصل کرده و آن را بر روی براکت نصب کنید.

 AKUVOX C312A قیمت

AKUVOX C312A

 پنل صوتی هوشمند مدل C312A از سری از تاچ پنل های AKUVOX در کنار امکانات نسخه استاندارد از WiFi + Bluetooth + LED display نیز پشتیبانی میکند.

 

دانلود مشخصات فنی Akuvox C312A


دانلود دفترچه راهنمای نصب Akuvox C312A


دانلود دفترچه راهنمای راه اندازی Akuvox C312A

AKUVOX C312S قیمت

AKUVOX C312S

پنل صوتی هوشمند مدل C312S از سری تاچ پنل های AKUVOX مدل استاندارد شرکت اکووکس است و از حداقل پورت های لازم پشتیبانی میکند

 

دانلود مشخصات فنی Akuvox C312S


دانلود دفترچه راهنمای نصب Akuvox C312S


دانلود دفترچه راهنمای راه اندازی Akuvox C312S

خانه هوشمند پاسگال

توزیع کننده محصولات Akuvox در ایران

تاچ پنل هوشمند Akuvox  مدل IT82

Akuvox IT82

پنل لمسی هوشمند آندروید 7 اینچ و مانیتور داخلی آیفون تحت شبکه اکووکس مدل IT82  

تاچ پنل هوشمند Akuvox  مدل C317

Akuvox C317

پنل لمسی هوشمند آندروید 10 اینچ و مانیتور داخلی آیفون تحت شبکه اکووکس مدل C317  

تاچ پنل هوشمند Akuvox  مدل C315

Akuvox C315

پنل لمسی  هوشمند آندروید 7 اینچ و مانیتور داخلی آیفون تحت شبکه اکووکس مدل C315  

تاچ پنل هوشمند Akuvox  مدل IT83

Akuvox IT83

پنل لمسی هوشمند آندروید 10 اینچ و مانیتور داخلی آیفون تحت شبکه اکووکس مدل IT83  

تاچ پنل هوشمند Akuvox  مدل C313

Akuvox C313

پنل لمسی هوشمند لینوکس 7 اینچ و مانیتور داخلی آیفون تحت شبکه اکووکس مدل C313  

تاچ پنل هوشمند Akuvox  مدل C312

Akuvox c312

پنل صوتی هوشمند  10 اینچ و پنل داخلی آیفون تحت شبکه اکووکس مدل C312  

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram