تکنولوژی اختصاصی BAS-IP

بجای کارت تردد از تلفن همراه استفاده کنید!

معرفی فناوری UKEY

با نصب برنامه BAS-IP UKEY بر روی تلفن هوشمند خود ، می توانید درهای یک ساختمان را باز کنید یا در محدوده ای که در آن پنل های بیرونی BAS-IP نصب شده  تردد مجاز داشته باشید.در دنیا BAS-IP شما تجربه ای جدید را بدست خواهید آورد. دنیای باس ای پی تنها به یک آیفون هوشمند خلاصه نمی شود. شما یک سیستم کنترل تردد قدرتمند را خواهید داشت که آیفون بخشی از آن خواهد بود. نرم افزار UKEY یک نرم افزار از دنیای IOT است که با ایجاد یک سطح دسترسی ویژه چند منظوره رفاه شما در یک مجموعه مسکونی، تجاری یا اداری را چند برابر خواهد کرد.

  

از طریق تلفن همراه به ساختمان خود دسترسی پیدا کنید

تلفن همراه خود را بردارید

قفل تلفن همراه خود را باز کنید و حالا به پنل نزدیک شوید

در باز شد. می توانید وارد شوید

کارتهای دسترسی معمول

تا امروز چند بار فراموش کرده اید که هنگام خروج از خانه کارت تردد، یا کلید خود را با خود ببرید؟  ولی شما همیشه برای به همراه داشتن تلفن هوشمند خود توجه بیشتری دارید. تلفن شما همیشه مفید خواهد بود.! گم کردن کلید، شکستن کارت تردد، این یک اتفاق رایج است. اما میزان دسترسی به تلفن همراه و مراقب از آن همیشه در سطح بالاتری دارد.با نصب نرم افزار UKEY شما به راحتی می توانید گوشی تلفن همراه خود را به یک کارت تردد ساده تبدیل کنید و از این ویژگی قدرتمند و امن نهایت استفاده را ببرید.

شناسه موبایل UKEY برای هر کاربر منحصر به فرد است. می توانید کد فعال سازی خود را از راه دور (پست الکترونیکی یا واتس اپ ) دریافت کنید. با این روش نیاز به حضور در شرکت برای دریافت کد نیست. و این برای طرفین یک صرفه جوبی زمانی را به همراه خواهد داشت.

فراموش کردن کارت دسترسی بسیار آسان است ، این امکان وجود دارد که شما کارت دسترسی خود را بشکنید یا آن را گم کنید. اما تلفن خود را هرگز فراموش نخواهید کرد ، چه در خانه و چه در محل کار.

اگر کارت خود را گم کرده اید ، شخص ثالث می تواند از آن استفاده کند. تلفن ها دارای شناسه چهره / اثر انگشت یا رمز عبور اضافی هستند. پس حتی پس از سرقت تلفن همراه شما نیز امکان ورود برای هر کسی امکانپذر نیست.

کارتهای دسترسی عادی را می توان کپی کرد ، این به این معنی است که امکان ورود غیر مجاز به خانه یا محل کار شما وجود دارد.  با این حال ، کپی کردن شناسه همراه UKEY غیرممکن است.

دستیابی سریع به کلید فعال سازی

نرم افزار را دانلود کنید

کد را دریافت کنید

در را باز کنید

دسترسی ساده و آسان

استفاده از نرم افزار

پس از باز شدن قفل ، وارد برنامه UKEY شوید و با کلیک بر روی دکمه درب را باز کنید.

صفحه موبایل را باز کنید

قفل صفحه موبایل را باز کنید یا فقط دکمه “پاور” را فشار دهید.

این فناوری برای تمامی ساختمان قابل استفاده است

شهرک مسکونی

یافتن یک دسته کلید یا یک کارت دسترسی در کیف یا جیب شما همیشه دشوار است. به دلیل تعداد زیاد کارت های مغناطیسی یافتن کارت تردد یک دردسر بحساب می آید. برای سهولت و صرفه جویی در وقت ، استفاده از دسترسی تلفن همراه برای ورود به خانه آسان تر راه ممکن است.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram