ترموستات هوشمند WiFi

WiFi Fan Coil Thermostat

ترموستات فن کوئل هوشند IoT یکی دیگر از محصولات خانه هوشمند پارسگال در سبد محصولات هوشمندسازی مبنی بر IoT است. این ترموستات یک ترموستات با عملکرد سنتی ولی در عین حال هوشمند است. این ترموستات با اتصال به نرم افزار Smart Life قابلیت های موجود در ترموستات را در نرم افزار خانه هوشمند به شما ارائه می دهد. برای کنترل دمای خانه هوشمند خود همین الان با ما تماس بگیرید.

ویژگی استفاده منحصر به فرد

فن کوئل ترموستات هوشمند وای فای 


 

سیستم های سرمایش و گرمایش هوشمند این امکان را به شما می دهند که با تنظیم دمای مناسب برای هر منطقه از خانه، مدیریت درستی در مصرف انرژی داشته باشید. یکی از بیشترین مصرف انرژی در خانه های مدرن، استفاده نادرست از منابع سرمایش و گرمایش است. ترموستات هوشمند مبتنی بر پروتکل ارتباطی WiFi این امکان را برای شما فراهم میکند که با شناخت درست محیط دمای مناسبی را بر بازه های مناسب روز و شب تنظیم کنید. بعنوان مثال میتوانید قبل از ورود به حمام دمای آن را تنظیم کنید یا زمانی که در اتاق خواب نیستید ترموستات را بصورت هوشمند خاموش کنید. مدیریت درست منابع انرژی با کمک هوشمندسازی و استفاده از ترموستات های هوشمند WiFi به راحتی امکان پذیر است. خانه هوشمند پارسگال شما را در راه اندازی این امکان هوشمند کمک خواهد کرد. 

سادگی – کارایی – عملکرد 

ترموستات هوشمند بی سیم WiFi

ما ترموستات هوشمند WiFi را در سه کلمه توصیف میکنیم: سادگی، کارایی و عملکرد. ما در طراحی این ترموستات از هیچ ایده ای چشم پوشی نکرده ای. تمام جزییات را در کنار هم قرار دادیم تا یک ترموستات کامل را برای شما ایجاد کنیم. یک فرایند پیچید از طراحی تا ساخت. حال شما یک ترموستات هوشمند قدرتمند در اختیار دارید که در کنار عملکرد سنتی قابلیت کنترل و قرارگیری بعنوان یکی از اجزای خانه هوشمند قرار بگیرد. شما می توانید در هر دکوراسیون هر نوع چیدمانی آن را بعنوان یک وسیله تزئینی بر روی دیوار خود قرار دهید. این یک واقعیت است. برای بازدید از شوروم خانه هوشمند پارسگال همین الان با واحد فروش شرکت تماس بگیرید. 

ترموستات هوشمند WiFi

همه کاره هوشمند 

ترموستات هوشمند وای فای WiFi  ما  با هر نوع ساختمان سازگار است: خانه های هوشمند ، آپارتمان های هوشمند ، هتل های هوشمند ، درمانگاه های هوشمند ، دفاتر هوشمند ، فروشگاه های هوشمند …

افزایش رفاه 100%

Smart WiFi Fan Coil Thermostat

ترموستات هوشمند WiFi سری اکو  این کمک را به شما خواهد کرد که یک رفاه با کیفت بالا را در زندگی خود احساس کنید. چالش سرما و گرما در خانه به پایان رسیده است. با کمک ترموستات هوشمند وای فای همه افراد خانواده می توانند دمای مناسب خود را برای هر بخش از خانه هوشمند تنظیم کنند. این ویژگی در فن کوئل ترموستات هوشمند وجدو دارد که شما از طریق نرم افزار Smart Life یا همان نرم افزار خانه هوشمندتان دمای محیط خانه را تنظیم کنید. 

این نکته را فراموش نکنید که این ترموستات یک ترموستات منحصرنا هوشمند نیست. این به این معنی است که اگر به هر دلیلی شبکه خانه هوشمند با مشکل مواجه شده باشداین ترموستات هوشمند می توانند مانند یک ترموستات سنتی عملکرد خود را حفظ کند و شما همچنان از ویژگی های زیاد آن در خانه هوشمند خود بهره مند شوید. این یک تفکر درست در هوشمندسازی ساختمان است که در هوشمندسازی IoT ، بنای طراحی و ساخت تجهیزات هوشمندسازی است. 

ابعاد ترموستات هوشمند WiFi سری اکو

WiFi Fan Coil Thermostat Eco Series

ترموستات هوشمند وای فای WiFi سری اکو یک ترموستات با قابلیت های یک ترموستات قدرتمند سنتی در عین حال ویژگی های هوشمند است. طراحی این ترموستات این ویژگی را به شما می دهد تا بتوانید به راحتی آن را در قوطی های استاندارد ایران یا قوطی استاندارد ترموستات های ایرانی مورد استفاده قرار دهید. برای تبدیل یک سیستم سرمایش و گرمایش سنتی به یک سیستم هوشمند نیازی به تغییر سیم کشی یا پیش بین اولیه نیست. به راحتی می توانید همان ترموستات های قدیمی خانه خود را بازکنید و این ترموستات هوشمند را جایگزین آن کنید. بدون تخریب یا سیم کشی مجدد. پس ترموستات هوشمند سیمپل کار شما را راحت تر از آن چیزی فکر میکنید راه می اندازد. 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram