Smart WiFi ON/OFF Module

 اگر به هوشمندسازی خانه خود علاقمند هستید، نیاز به خرید یک خانه جدید یا تغییر سیم کشی ساختمان خود ندارید. با ماژول پشت کلیدی هوشمند، به راحتی میتوانید بدون نیاز به یک تکنسین ماهر خانه خود را از وضعیت سنتی به هوشمند تغییر دهید. این ماژول های هوشمند با پشتیبانی از پروتکل WiFi بدون نیاز به کنترلر مرکزی بطور مستقیم از طریق نرم افزار خانه هوشمند Smart Life قابل کنترل خواهند بود. 

WiFiماژول پشت کلیدی هوشمند 

  تبدیل یک سیستم سنتی به هوشمند بدون نیاز به تخریب و سیم کشی مجدد با سیستم هوشمند بی سیم 

در مدل استاندارد سیم کشی ساختمان سرخط منابع روشنایی مثل لامپ، لوستر، نور مخفی و غیره همگی بعنوان یک خط کنترل مستقل در قوطی پشت کلیدهای سنتی وجود دارد. برای تبدیل این سیستم سنتی به یک سیستم هوشمند کافیت تا با قرار دادن ماژول رله هوشمند WiFi پارسال بین مسیر کلید لامپ سیستم روشنایی یا پریز های خود را هوشمند کنید.  پس نصب رله پشت کلیدی هوشمند شما می توانید منابع روشنایی خود را از طریق نرم افزار خانه هوشمند Smart Life به راحتی کنترل کنید. قیمت ماژول رله هوشمند نسبت به مدل های دیگر Zigbee و z-wave از قیمت مناسبتری برخوردار است. 

رله هوشمند WiFi و کلید تبدیل

پیاده سازی کلید تبدیل در سیستم هوشمند با کمک ماژول رله هوشمند WiFi

برای روشن کرد یک لامپ بین طبقات ویلای هوشمندتان نیازی به دو ماژول هوشمند نیست.  شما می توانید یک مسیر دوطرفه را با یک ماژول رله هوشمند ایجاد کنید. یکی از چالش های سیستم های هوشمند عدم توانایی در پیاده سازی کلید تبدیل است. شما می توانید با کمک ماژول پشت کلید هوشمند WiFi پارسگال به راحتی یک کلید تبدیل را با همان مدل سیم بندی کلید تبدیل به یک کلید هوشمند به همراه فرایند کلید تبدیل ایجاد کنید. برای براورد قیمت سیستم هوشمند ساختمان با ما تماس بگیرید. 

ماژول رله پشت کلیدی هوشمند WiFi

یک رله هوشمند کوچک و جمع و جور

ماژول رله هوشمند WiFi پارسگال یک ماژول بسیار کوچک است که به راحتی داخل قوطی پلاستیک کلیدهای سنتی جا میگیرد. استاندارد قوطی های ایران مشابه استاندارد قوطی اتحادیه اروپا یا اصطلاحا EU است. این نوع قوطی کوچکترین اندازه را در بین سایر استاندارد های کشور های مختلف داراست. رله پشت کلید هوشمند WiFi طوری طراحی شده است که شما می توانید به راحتی با اتصال سیم های یک کلید دو کانال آن را داخل قوطی قرار داده و کلید را بر روی آن نصب کنید. برای خرید رله هوشمند می توانید از طریق  دفاتر فروش خانه هوشمند پاسگال در سراسر کشور اقدام نمایید 

اتوماسیون هوشمند روشنایی

روشنایی خانه هوشمند خود را از طریق تلفن همراه خود کنترل کنید

 پس از نصب ماژول پشت کلیدی هوشمند و تبدیل سیستم سنتی به یک سیستم هوشمند، حالا از طریق نرم افزار خانه هوشمند Smart Life به راحتی می توانید روشنایی و سایر تجهیزات خانه خود را کنترل کنید. این یک خانه هوشمند واقعی است. از طریق این نرم افزار برای خانه هوشمند خود می توانید سناریوهای یکپارچه برای خاموش و روشن شدن همه چراغ ها بصورت هوشمند، یا تنظیم زمانبندی برای روشن و خاموش شدن سیستم روشنایی تنظیم کنید. تفکر جدید در خانه های هوشند یا برای راه اندازی یک اتوماسیون هوشمند خانگی، رفاه و توسعه پذیری خانه هوشمند است. شما با کمک رله هوشند WiFi با کمترین هزینه می توانید بیشتری توسعه پذیری را در خانه هوشمند خود داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت خانه هوشمند پارسگال تماس بگیرید

کنترل ماژول رله هوشمند از طریق فرمان صوتی

پس از نصب و راه اندازی رله های هوشمند پشت کلیدی و تبدیل فضای خانه به یک خانه هوشمند، حال باید از امکانات این رله هوشمند بهره مند شوید. این رله هوشمند با جدیدترین تکنولوژی خانه های هوشمند یعنی فرمان صوتی سازگار است. شما می توانید رله هوشمند خود را به یکی از دو دستگاه Alexa و یا Google Home متصل کنید. پس از میتوانید بدون دخالت دست از طریق فرمان صوتی سیستم روشنایی و رله هوشمند خود را خاموش و روشن کنید.

تنظیم زمان خاموش و روشن شدن 

برای داشتن یک خانه هوشمند واقعی، نیاز است تا شما بر اساس سبک زندگی خود سناریوهای خانه را تنظیم کنید. اجرای درست این سناریو ها زمینه اصلی کنترل مصرف انرژی و افزایش رفاه در خانه هوشمند است. شما به راحتی می توانید برای روشن و خاموش شدن تجهیزات، و یا میزان روشن ماندن یک دستگاه و هر حالت دیگری یک سناریو بنویسید. حالا می توانید از خانه هوشمند خود لذت ببرید. 

سناریوهای هوشمند بنویسید

شما می توانید در سناریو های هوشمند خود، یک ماژول رله هوشمند را بعنوان ماشه فعال سازی سناریو معرف کنید به نحوی که با تغییر وضعیت یا معرفی یک وضعیت خاص از رله هوشمند، یک سناریو اجرا شود.  و یا می توانید یک گروه ایجاد کرده و عملکرد همه آنها را همسان سازی کنید. یکی دیگر از روش های ایجاد یک سناریو هوشمند فراخوانی سناریو ها از طریق فشار دادن یک دکمه در تلفن همراه است. با کمک رله هوشمند WiFi شما می توانید به تمامی این حالت ها دسترسی داشته باشید.

هیچ محدودیت وجود ندارد!

به دنیای نامحدود خوش آمدید !!!

نرم افزار IFTTT یک نرم افزار رایگان برای ایجاد ارتباط به تمامی نرم افزار و تجهیزات است. شما می توانید با فراخوانی تجیزات خانه هوشمند خود در نرم افزار IFTTT یک سناریو برای اتصال هر چیزی به هر چیزی ایجاد کنید. بعنوان مثال می توانید وضعیت ایمیل ها و یا اینستاگرام خود را به وضعیت روشن یا خاموش شدن یک رله هوشمند متصل کنید. همین الان امتحان کنید. می توانید از کلیک بر روی اینجا نرم افزار را دانلود کنید 

گزارش وضعیت کلید بصورت آنلاین

خانه هوشمند ویژگی های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. بعنوان مثال زمانی که شما با عجله  از خانه خارج می شوید، در مسیر یک نکته ذهن شما را درگیر میکند! آیا لامپ را خاموش کردم.؟  آیا شیر اصلی گاز بسته است؟  و سوالات زیادی که احتمالا تا به امروز با آن برخورد کرده اید. یکی از ویژگی های ماژول رله هوشمند ارسال گزارش وضعیت یا Feed-back وضعیت کلید بر روی نرم افزارخانه هوشمند است. با کمک نرم افزار خانه هوشمند Smart Life شما می توانید در هر نقطه از دنیا وضعیت کلید روشنایی خود را بدانید. حتی اگر در خانه نباشید. با این ویژگی از رله هوشمند WiFi شما می توانید سطح رفاه زندگی خود را افزایش بدهید.

رله هوشمند همه کاره 

از طریق نرم افزار خانه هوشمند Smart Life شما به راحتی می توانید به خانه هوشمند خود دسترسی داشته باشید. مهم نیست کجا هستید. فقط نرم افزار خانه هوشمند خود را باز کنید تا بتوانید ضمن بررسی وضعیت تجهیزات خانه هوشمند، آنها را کنترل کنید. برای دانلود نرم افزار Smart Life اینجا کلیک کنید. 

ابعاد ماژول رله هوشمند WiFi

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram