کنترلر آبیاری هوشمند

Smart Sprinkler Controller

دستگاه مرکزی کنترلر آبیاری هوشمند یک دسنگاه قدرتمند برای زنده نگه داشتن باغچه شماست. این کنترلر در یه مدل 2 زون هوشمند، 4زون هوشمند و 8 زون هوشمند در دسترس شما خواهد بود. این کنترل با اتصال به نرم افزار خانه هوشمند Smart Life قابلیت شرکت در سناریوهای هوشمند را داراست. زمانبندی اتوماتیک برای آبیاری هوشمند و همچنین بررسی وضعیت آب و هوا برای اجرای سناریوهای هوشمند از دیگر ویژگی های این دستگاه کوچک ولی قدرتمند است. 

کنترلر آبیاری هوشمند

Smart Sprinkler Controller

بسیار از ما دوست داریم تا وقت خود را در حیاط خلوت پشت سر بگذاریم. نوشیدن نوشیدنی های لذت بخش و تماشای چمن ها و منتظری که برای ایجاد آن زحمت کشیده ایم. اما چه باید کرد تا این منظره زیبا همیشه زنده و زیبا بماند. برای جلوگیری از خشن شدن آن چه باید کرد> کنترل کننده آبپاش های اتوماتیک، هوشمندانه ترین را برای آبیاری آنهاست. شما میتوانید از هرگوشه از دنیا از طریق تلفن هوشمند خود و نرم افزار Smart Life مانع خشک شدن گلها و چمن های باغچه زیبای خود باشید. 

خلاصه عملکرد کلی کنترلر آبیاری هوشمند


در زیر شما می توانید با عملکرد کلی سیستم آبیاری هوشمند آشنا شوید. چراغ نمایشگر انتخاب زون مورد نظر جهت آبیاری هوشمند (باید توجه داشته باشید که این چراغ ها در مدل های 2و4و6و8 زون متغییر هستند) هر یک از این چراغ ها نشانگر زون فعال است. گزینه Select برای فعال سازی گزینه های انتخاب صورت دستی و گزینه بالا و پایین برای تغییر انتخاب شماست. کنترلر آبیاری هوشمند یک مغز متفکر برای اجرا فرامین آبیاری هوشمند است. این کنترلر این ویژگی را دارد تا شما همزمان بتوانید بصورت دستی آن را فعال و غیر فعال کنید. چراغ نمایشگر WiFi وضعیت صحت اتصال کنترلر آبیاری هوشمند را به شبکه داخلی خانه هوشمند شما نشان می دهد. 

کنترل سیستم آبیاری هوشمند از طریق تلفن همراه

Smart Sprinkler Controller

در خانه یا در هرکجای دنیا که باشید می توانید یک نظارت کامل بر روند آبیاری هوشمند محوطه یا گلخانه هوشمند خود داشته باشید. از طریق نرم افزار هوشمند شما می توانید به راحتی اسپلینکر های آبیاری را روشن و یا خاموش کنید. زمانبندی و حتی کنترل دستی هر حالتی را شما اجرا خواهید کرد. با تنظیم یک سیکل زمانبندی مشخص می توانید برای مراقب از محوطه و یا گل های خود برنامه ریزی کنید.

کنترلرآبیاری هوشمند
نصب آسان

در مرحله اول دستگاه  کنترلر آبیاری هوشمند را در نزدیکی منبع برق یا نزدیکی منبع سلول خورشیدی خود قرار دهید. سپس میزان سیگنال دهی آنتن WiFi خانه هوشمند خود را بررسی کنید. در مرحله دوم هر یک از سیم های شیربرقی برای زون بندی مختلف محوطه را به اتصال COM مربوط ه هر زون با یک رشته سیم سایز یک متصل کنید. دقت کنید یک سیم برای هر ترمینال

 

 

کنترلر آبیاری هوشمند
مرحله پایانی نصب

در مرحله سوم منبع تغذیه کنترلر سیستم آبیاری هوشمند را به پورت پاور متصل کنید و فیوض اتصال برق را وصل کنید. در مرحله چهارم یایه دیواری را بر روی دیوار پیج کرده و سپس دستگاه کنترلر مرکزی را بر روی آن نصب کنید.  مراحل نصب کنترلر مرکزی یک سیستم آبیاری هوشمند به پایان رسیده است. حال شما می توانید با اتصال این کنترلر به نرم افزار خانه هوشمند Smart Life از امکانات آن برای راه اندازی کی سیستم ابیاری هوشمند استفاده کنید.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram