کلید لمسی هوشمند

WiFi Smart Wall Switch

کلید لمسی هوشمند مبتنی بر پروتکل ارتباطی WiFi یک کلید با تنوع یک پل ، دو پل ، سه پل، چهار پل و شش پل است. این کلید لمسی هوشمند با توان بالا و یک مدار محافظ قدرتمند از طول عمر بالایی برخوردار است. خانه هوشمند پارسگال بعنوان تولید کننده و وارد کننده محصولات TUYA این کار را بصورت حرفه ای با دانش بالا انجام می دهد. خدمات فنی و گارانتی این محصول به دلیل تیم فنی و کارخانه تولیدی از کیفیت بالایی برخوردار است. تمامی محصولات هوشمند شرکت پارسگال با نرم افزار Smart Life سازگار هستند.

کلید هوشمند

ابعاد سوئیچ لمسی هوشمند

همانطور که میدانید استاندارد های مختلفی برای قوطی گذاری جهت نصب کلیدهای هوشمند در دنیا وجود دارد. شرکت خانه هوشمند پارسگال همواره در تلاش است تا با انتخاب بهترین گزینه راحتترین محصول را در اختیار علاقمندان به کلیدهای لمسی هوشمند قرار دهد. کلید های هوشمند مبتنی بر هوشمندسازی IOT منطبق بر استاندارد EU یا واضحتر بیان کنیم همان استانداردی که در ایران مورد استفاده قرار میگیرد است. پس شما بدون نگرانی میتوانید کلید لمسی هوشمند WiFi را جایگیزین کلید های سنتی قبلی خود بکنید. و یا از پروژه شما در حال قوطی گذاری است به راحتی می توانید از قوطی های پلاستیکی موجود در بازار ایران استفاده کنید. یک نکته بسیار مهم است: هوشمندسازی شما را در ساخت پروژه محدود نمیکند. بلکه کمک حال شما خواهد بود.

کلید هوشمند

 WiFi کلید لمسی هوشمند 

لوکس، ساده و زیبا

کلید هوشمند

کلید لمسی هوشمند با یک ظاهرا لوکس و ساده ولی با قدرت بالا است . یکی از نگرانی های طراحان دکوراسیون داخلی، همسان سازی محیط با کلیدهایی است که روی دیوار نصب می شود. همچنین ایجاد یک ست مشابه از پریز و کلید در کنار هم. شرکت خانه هوشمند پارسگال یک ترکیب بسیار از از کلید و پریز هوشمند با تنوع رنگ و همچنین ماژول های مختلف را در اختیار شما قرار خواهد داد. با ما تماس بگیرید. 

 کلید تاچ هوشمند مبتنی بر هوشمندسازی IoT

تنوع بالا برای بخش های مختلف خانه هوشمند شما


کلید لمسی هوشمند وای فای مبتنی بر هوشمندسازی تجهیزات IoT ضمن سازگاری با نرم افزار قدرتمند Smart Life دارای تنوع رنگ و مدل هاست تا شما بتوانید متناسب با فضای های مختلف کلید مناسب آن را انتخاب کنید. شما میتوانید این کلیدهای هوشمند  را در تنوع یک پل هوشمند، دو پل  هوشمند، سه پل هوشمند، چهارپل هوشمند و شش پل هوشمند انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که پریز های متناسب با ظاهر این کلیدهای زیبا نیز در انتخاب های شما وجود خواهند داشت. برای دریافت کاتالوگ محصولات با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

کلید لمسی هوشمند 4 کانال WiFi

کلید لمسی هوشمند4 کانال WiFi مبتنی بر هوشمندسازی IoT


رنگ بندی موجود

نکته: برای سفارش رنگ بندی خاص سفارش بالای 300 عدد پذیرفته می شود.


تلفن ثبت سفارش

کلید لمسی هوشممند 3 کانال WiFi

کلید لمسی 3 کانال WiFi مبتنی بر هوشمندسازی IoT


رنگ بندی موجود

نکته: برای سفارش رنگ بندی خاص سفارش بالای 300 عدد پذیرفته می شود.


تلفن ثبت سفارش

کلید لمسی هوشمند 2 کانال WiFi

کلید لمسی 2 کانال WiFi مبتنی بر هوشمندسازی IoT


رنگ بندی موجود

نکته: برای سفارش رنگ بندی خاص سفارش بالای 300 عدد پذیرفته می شود.


تلفن ثبت سفارش

کلید لمسی هوشمند 1 کانال WiFi

کلید لمسی هوشمند  تک کانال WiFi مبتنی بر هوشمندسازی IoT


رنگ بندی موجود

نکته: برای سفارش رنگ بندی خاص سفارش بالای 300 عدد پذیرفته می شود.


تلفن ثبت سفارش

کنترل خانه هوشمند از طریق تلفن همراه

با کمک کلید لمسی هوشمند و نرم افزار Smart Life که مبتنی بر پلت فرم قدرتمند TUYA طراحی شده است، شما به راحتی می توانید در هر نقطه از دنیا و هر زمان، سیستم روشنایی خانه هوشمند خود را کنترل کنید.

برای نصب نرم افزار خانه هوشمند اینجا کلید کنید.

   چراغ نمایشگر وضعیت 

یکی از ویژگی های کلید لمسی هوشمند چراغ نمایشگر وضعیت است. این چراغ به شما کمک می کند تا در تاریکی مطلق موقعیت کلید را  بر روی دیوار شناسایی کنید. این وضعیت در کلید لمسی هوشمند با تو رنگ قرمز برای وضعیت روشن و بز برای وضعیت خاموش مشخص می شوند

کلید هوشمند

تایمر و زمابندی اتوماتیک

شما می توانید برای روشن ماندن روشنایی خانه یک تایمر مشخص کنید و یا یک زمانبندی برای روشن و خاموش شدن اتوماتیک سیستم روشنایی خانه. در خانه هوشمند همه چیز تحت کنترل شماست.

Smart Switch compatible With Smart Life APP

کلید لمسی هوشمند

شما با کلید هوشمند سازگار با نرم افزار خانه هوشمند Smart Life مبتنی بر پلت فرم قدرتمند هوشمندسازی IOT از شرکت TUYA میتوانید به راحتی روشنایی خانه خود را کنترل کنید.  سناریو های روشنایی خانه هوشمند خود را به راحتی تنظیم و حتی آنها را اصلاح کنید.

کلید هوشمند

دارای صفحه کریستال ضد خش

صفحه شیشه ای کلید لمسی هوشمند، از کریستال با مقاومت بالا و ضد خش تولید می شود. این صفحه کریستالی ضمن شفافیت جهت جلوه بخشی به دیوار خانه هوشمند شما، انعکاس بهتری از نور های پس زمینه خود ایجاد میکند تا یک ترکیب هنری زیبا رو بر روی دیوار خود نصب کنید.  

کنترل کلید لمسی هوشمند IOT از طریق فرمان صوتی

کلیدهای لمسی هوشمند smart life با دستیارهای صوتی alexa و Google Home سازگار هستند. کلید لمسی هوشمند این اجازه راه به شما می دهد که از طریق فرمان صوتی روشنایی را خاموش و روشن کنید.

کلید هوشمند

هیچ وقت به یک خانه تاریک قدم نگذارید

زمانی که بعد مدت طولانی از دفتر کار به سمت خانه هوشمند خود حرکت میکنید، نباید به یک خانه تاریک و سرد برگردید. لامپ ها زمانی که شما در نزدیکی منزل خود باشید روشن خواهند شد.

سناریو هایی متناسب با شرایط زندگی شما

با کمک نرم افزار قدرتمند Smart Life شما می توانید بر اساس شرایطم مختلف زندگی خود سناریو های هوشمند بنویسید. تجهیزات مختلف را برای ایجاد یک فضای خاص و ایجاد رفاه برای خود بکار بگیرید. بعد از تنظیم سناریو های مورد علاقه خود فقط با فضار دادن یک دکمه سناریو خود را اجرا کنید. بعنوان مثال برای مطالعه می توانید برای نور محیط سناریو مطلوب خود را بنویسید و آن را در زمان مناسب فراخوانی کنید. خانه هوشمند، رفاه را به زندگی شما اضافه خواهد کرد. 

کلید هوشمند

 سوئیچ لمسی هوشمند را چگونه نصب کنیم؟

در شکل زیر شما می توانید  ابعاد و نحوه سیمی بندی سوئیچ های هوشمند لمسی IOT را مشاهده کنید. همانطور که در تصویر مشخص است، نحوه اتصال همانند یک کلید سنتی است. پس نگران نصب و راه اندازی آن نباشید.

کلید هوشمند
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram