نصب در 3 دقیقه 

نصب و راه اندازی هر ماژول کمتر از 3 دقیقه طول خواهد کشید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید، قطع کردن برق اصلی ورودی ساختمان است. در مرحله دوم باز کردن یکی از کلید های روشنایی از روی دیوار، اتصال ماژول هوشمند اوبلو OBLO و اتصال آن به کلید است. به این ترتیب با نصب مجدد کلید بر روی دیوار فرایند نصب به اتمام خواهد رسید.

 

نصب آسان 

مکانیزم نصب و راه اندازی خانه هوشمند اوبلو OBLO طوری طراحی شده است که به راحتی، بدون آسیب رسانی به ساختار خانه شما قابل نصب باشد.

با خانه هوشمند اوبلو OBLO شما به سادگی می توانید خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نصب ساده و آسان

برای امنیت ، یک فرد آموزش دیده و یا آشنا به برق باید این سیستم را نصب کند. در ذیل نمونه ای از مراحل نصب یکی از محصولات را مشاهده می­نمائید.

فراینده نصب

یکی از اهداف اصلی سیستم هوشمند اوبلو OBLO ایجاد قابلیت نصب در هر خانه، آپارتمان و یا ساختمان اداری، بدون آسیب رساندن به ساختار اصلی ساختمان می­باشد.

پیشنهاد خانه هوشمند اوبلو OBLO به شما، کنترل کامل بر تمامی تجهیزات خانه، بدون نیاز به وارد کردن خسارت بر دیوارها و یا تغییر در جا به جایی کلیدهای دیواری می­باشد.

سیستم هوشمند اوبلو OBLO طراحی شده، تا با نیازهای شما سازگا شود و این است تفاوت محصول ما با دیگر رقبا.

اضافه کردن یک دستگاه به پنل اوبلو OBLO 

برای تکمیل فرآیند نصب، دستگاه نصب شده باید به پنل مرکز کنترل یا OBLO GW HA اضافه گردد.

با قرار دادن مرکز کنترل اوبلو OBLO در حالت گوش دادن و فشار دادن دکمه تجهیزات مانند سوئیچ، فرآیند نصب تمام می­شود. با کمک تکنولوژی Z-Wave یا Zigbee، دستگاه های اوبلو OBLO به راحتی می­توانند با مرکز کنترل ارتباط برقرار نمایند.

در مرکز کنترل اوبلو OBLO برای ارتباط ایمن و کامل، مکانیزمی طراحی شده است که شما با انتخاب نوع تجهیزات می توانید از نصب دقیق آن و اضافه شدن پارامتر های کابردی آن اطمینان حاصل کنید. با توجه به آسان سازی فرایند نصب، اوبلو OBLO تلاش کرده است تا روش اتصال تجهیزات به کنترل مرکزی را نیز ساده کند. شما می توانید به راحتی از طریق نرم افزار تلفن همراه نیز می توانید فراینده اضافه کردن تجهیزات را انجام دهید.

 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram