OBLO RGBW

رنگ را به زندگی خود بیاورید

کنترلر رنگ شرکت اوبلو یا همان  OBLO RGBW به منظور کنترل نوار های LED با قابلیت تولید رنگ های RGB / RGBW تولید شده است.

این نوار های RGB جهت تولید میلیون ها رنگ تولید شده اند. کنترلر OBLO RGBW دارای سناریو های پیش فرض (هوای ابری، ایجاد رعد وبرق، رنگین کمان و شبیه سازی هوای برفی یا آفتابی) است. طیف گسترده رنگ به شما این اجازه را خواهد داد تا فضاهای مختلف خانه را در شرایط مختلف یا با دکوراسیون های مختلف طراحی نور کنید. این ماژول RGBW قابلیت عملکرد مشترک با تمامی دستگاه های Z-wave را داراست. شما می توانید از این ماژول در کنترلر های مرکزی هوشمند مبتنی بر پروتکل ارتباطی Z-wave و یا از طریق کلید ها دیواری دیجیتال و بدون نیاز به کنترلر مرکزی هوشمند استفاده کنید.

 

خانه هوشمند و جادوگری برای تولید رنگ زندگی شما

 

شما می توانید 16 میلیون رنگ مختلف را خلق کنید. ایجاد تغییرات رنگی و ایجاد جلوه های مختلف نوری در سطوح مختلف خانه کاریست که شما خود مدیریت آن را در دست خواهید گرفت. خانه هوشمند شما نیاز به رنگ آمیزی هوشمند خواهد داشت. شما می توانید در شرایط مختلف و یا در فصول مختلف رنگ های مختلفی را تجربه کنید.تصور کنید از محیط کار خود به سمت منزل حرکت میکنید. در هوای سرد زمستان، شما با ورود به منزل با یک رنگ گرم و با فضای آرام مواجه خواهید شد. این لذت بخش نیست؟

 

 

دنیای هوشمند و جادوی رنگ

شما می توانید در خانه هوشمند با تولید رنگ فضایی متفاوت را در سطوح مختلف خانه ایجاد کنید. بعنوان مثال در آشپزخانه و یا تغییر رنگ حمام زمان دوش گرفتن و یا زمانی که در یک روز گرم تابستانی در نشیمن خانه نشسته اید، می توانید با تغییر رنگ محیط حس بهتری داشته باشید. ایجاد یک رنگین کمان در یک شب تولد و یا ایجاد سناریو های هوشمند ورود برای خوشامد گویی. 

همه این ها به سادگی و با استفاده از OBLO RGBW  قابل پیاده سازی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 OBLO RGBW 

ایده تولید OBLO RGBW Dimmer در خانه های هوشمند برای کنترل شدت نور نوار های RGB، نوارهای LED و لامپهای کم مصرف و حتی لامپ های هالوژن است. شما به راحتی می توانید از این امکان برای ایجاد سناریو های مختلف با تنظیم شدت نور استفاده کنید. بخاطر داشته باشید که تولید نگ از شدت نور رنگ های مختلف و ترکیب آنها بدست خواهد آمد

کوچک ولی فوق العاده برای خانه هوشمند

OBLO RGBW  توان این را دارد تا در دمای صفر تا 40 درجه سانتگراد به عملکرد خود ادامه دهد. شما می توانید تمامی لامپ های LED RGB یا نوار های RGB/RGBW/LED استفاده کنید. هر ماژول نقش یک تکرار کننده شبکه بی سیم خانه هوشمند Z-wave را نیز باز می کند.

نصب آسان و سریع

سایز بسیار کوچک ایم ماژول و یک جنس مناسب یک به این معناست که کار سختی برای نصب و راه اندازی آن نخواهید داشت. فرآیند نصب از ابتدا تا انتهای کار تنها سه مرحله خواهد داشت:
1- فیوض اصلی برق را قطع کرده و کلید تا باز کنید.
2- سیم های ماژول را وصل کرده و آن را داخل قوطی قرار دهید.
3-مجددا کلید ببندید.

پشتیبانی فنی رایگان

ما در خانه هوشمند پارمیس دنا تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا پاسخگو تمامی سوالات فنی مشتریان خود باشیم. به همین دلیل ما یک خط تلفن ثابت همیشگی آنلاین برای ارائه خدمات قرار داده ایم. جایی که شما نیاز به سوال داشته باشید همکاران فنی ما پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

 

 

 

 

 

 

 

راهنمای نصب 

مشخصات فنی 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram