کیت مراقبتی امنیتی هوشمند

WIFI+GSM Alarm System

آسان برای کاربر – پیچیده برای سارق

 کیت مراقبتی امنیتی یوز آلارم، یک ایده نو و ساده جهت ارتقاء امنیت خانه هوشمند شماست. تجهیزات موجود در این کیت یک شروع خوب و کامل برای نصب آسان یک سیستم امینتی هوشمند قدرتمند در خانه شماست.

چگونگی عملکرد سیستم مراقبتی امنیتی یوز آلارم 

زمانبندی فعال/غیر فعال شدن سیستم امنیتی

سیستم مراقبتی امنیتی یوزآلارم این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بر اساس سبک زندگی خود سناریو های زمانبندی شده را برای زندگی امن خود تعریف کنید. با این روش نیاز نیست همیشه نگران فعال یا غیر فعال بودن سیستم امنیتی خانه هوشمند خود باشید. این بهترین روش برای ارتقاء امنیت خانه شماست

کاربردهای سیستم امنیتی مراقبتی یوزالارم 

نصب و راه اندازی آسان

نصب نرم افزار

شما می توانید از فروشگاه های نرم افزار های اندروید و iOS نرم افزار خانه هوشمند SmartLife را دانلود کنید.

اضافه کردن کنترلر مرکزی به نرم افزار

بعد از نصب نرم افزار، شما می توانید از طریق منوی تنظیمات نرم افزار، و با انتخاب GW سیستم امنیتی، پنل مرکزی سیستم مراقبتی امنیتی یوزالارم را به نرم افزار خانه هوشمند خود اضافه کنید.

P

اضافه کردن تجیهزات

پس از اضافه شدن کنترلر مرکزی به نرم افزار خانه هوشمند، شما می توانید با دکمه های قرار گرفته بر روی کنترلر و تجهیزات مختلف مانند سنسورهای امنیتی، ریموت، آژیر، آنها را به شبکه امنیتی خانه خود اضافه کنید.

پشتیبانی از 25 ناحیه ، 10ریموت کنترل، دکمه فراخوان کمک

کنترلر مرکزی یوزآلارم با پشتیبانی از سیم کارت های 2G و 4G در کنار یک باتری داخلی  این امکان را فراهم میکند تا بدون نگرانی از چگونگی راه اندازی یک سیستم امنیتی خوب، به پیاده سازی سناریو های امنیتی خود بپردازید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسترسی از راه دور با سه روش

شما با سه روش می توانید در هر کجای دنیا به وضعیت سیستم امنیتی مراقبتی  یوزآلارم خود دسترسی داشته باشید. ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا بودن هیچ نگرانی برنامه سفر خود را تنظیم کرده و امنیت خانه را به یوز باهوش خود بسپارید. yoozalarm همیشه و در هرکجا از دنیا با روش های مختلف در دسترس شما خواهد بود. 

سازگار با دستیار گوگل و الکسا

سیستم مراقبتی و امنیتی یوز آلارم با دستیار سخنگوی Alexa و Google Home و نرم افزار قدرتمند IFTTT سازگار است. شما به راحتی می توانید فرامین خود را در خانه هوشمند از طریق فرمان صوتی فراخوانی کنید. تصور کنید در زمان تماشایی سریال مورد علاقه خود در ویلایی هوشمندتان، می خواهید سیستم امنیتی محیط بیرونی ویلا را فعال کنید. کافیست تا از طریق فرمان صوتی این کار را انجام دهید. 

تکامل امنیت در خانه 

شا می توانید با تجهیزات امنیتی یوزالارم تجربه ای جدید را کسب کنید. شما می توانید بدون نگرانی نظارت کاملی بر وضعیت خانه خود در هر مکانی داشته باشید.

از طریق تجهیزات یوز آلارم شما می توانید بدون نگرانی در زمان حضور افرادی برای نظافت خانه شما بر آن نظارت داشته باشید. ایجاد سناریو ها محدود کننده برای جلوگیری از ورود افراد به مکان های شخصی یا امن شما یکی از این راهکارهاست. یا حتی شما می توانید با کمک دوربین هوشمند یوزالارم ضمن نظارت بر خانه، تماس صوتی و تصویری داشته باشید.

مانیتورینگ امنیتی 
یوزالارم را بیشتر بشناسید

امنیت در خانه مشابه امنیت در وضعیت بدنی شماست. برای آگاهی از سلامتی، نیاز به بررسی علائم حیاتی آن دارید. با کمک سنسور های امنیتی یوزالارم شما می توانید علائم حیاتی خانه خود را چک کنید. یوزالارم یک ابتکار نو در ارتقاء امنیت در خانه است و میزان آگاهی شما از وضعیت خانه را در صدر اولویت خود قرار می دهد. با نصب سیستم امنیتی مراقبتی یوزالارم همیشه و در هر مکان می توانید بفهمید چه کسی در خانه شماست.

 

 

مدیریت امنیتی
چه کسی در خانه شماست؟

خانه شما می تواند در یک مکان شلوغ قرار گرفته باشد. تردد افراد مختلف در اطراف خانه شما و یا حتی  افراد مختلف مانند دوستان، اقوام یا افرادی که برای نظافت به خانه شما می آیند در آن حضور داشته باشند. یوزالارم شما را قادر می سازد تا زمانی افراد در خانه شما حضور دارند نظارت کاملی بر آنها داشته باشید.

 گزارش سیستم امنیتی 
با یوز گزارش آنلاین دریافت کنید

بله تعجب نکنید. این خانه هوشمند و امن شماست. با اطلاع رسانی، هشدارها و گزارهای دقیق در زمان واقعی، همیشه همه چیز تحت کنترل شما خواهد بود. این را میدانید که افراد چه زمان آمدند، چه زمانی رفتند و چه مدت در آنجا حضور داشتند. زمانی که افراد خارج از زمانی که شما برای آنها تعیین کرده اید حضور پیدا کنند، هشدارهای لازم را دریافت میکنید و می توانید تمام شراط را بررسی کنید. و حتی این امکان برای شما وجود دارد تا در صورت لزوم اقدام لازم را انجام دهید.

 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram